Skip to content Skip to footer

Stylowe lampy sufitowe – sprawdzony sposób na oświetlenie salonu

Wybór stylowego i praktycznego żyrandola to dość skomplikowana sprawa. Podczas poszukiwań idealnego oświetlenia trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach, do których można zaliczyć między innymi wielkość czy styl urządzanego pomieszczenia.

Stylowe lampy sufitowe

Stylowe lampy sufitowe o prostej formie będą stanowić ciekawe dopełnienie wielu różnorodnych aranżacji – zakup oryginalnego i estetycznego plafonu powinny rozważyć między innymi osoby urządzające niewielki i niski salon.

Plafon złożony z kilku ciekawie połączonych elementów będzie z kolei idealnym dodatkiem do nieco bardziej nowoczesnych wnętrz – oryginalna forma lampy sufitowej tego typu doskonale podkreśli wyjątkowy i niecodzienny charakter pomieszczenia.

Stylowy żyrandol do salonu

Stylowy żyrandol do salonu wykonany z błyszczących i odbijających światło kryształów to idealny wybór dla wszystkich miłośników aranżacji utrzymanych w stylu glamour. Bogato zdobione i rozłożyste kryształowe żyrandole staną się ciekawym uzupełnieniem niejednej stylizacji.

Stylowe żyrandole do salonu tego typu sprawdzą się między innymi w dużych, klasycznych salonach, stanowiąc niezwykle efektowny element dekoracyjny. Oprócz tego stylowe żyrandole z kryształu, dzięki zastosowaniu elementów odbijających światło, optycznie powiększą i rozjaśnią przestrzeń.

Mosiężne żyrandole do salonu – oryginalny element dekoracji

Dobrym pomysłem na ciekawe oświetlenie salonu utrzymanego w nowoczesnym, awangardowym stylu może okazać się montaż lampy wykonanej z mosiądzu. Stylowe żyrandole do salonu zrobione z mosiądzu przykują uwagę i staną się niezwykle ciekawym elementem dekoracyjnym – zaletą mosiężnych, dużych żyrandoli jest bez wątpienia ich nietuzinkowy wygląd, który doskonale podkreśli styl danego pomieszczenia.

Warto pamiętać o tym, że mosiężny żyrandol zaopatrzony w szklany, bogato zdobiony klosz stanie się także doskonałym uzupełnieniem nieco bardziej klasycznej aranżacji. Dodatkowo rozłożysty, stylowy żyrandol jest jednym z lepszych sposobów na oświetlenie salonu połączonego z jadalnią – żyrandol umieszczony w centralnej części pomieszczenia pozwoli na swobodne wykonywanie codziennych czynności.