Skip to content Skip to footer

Fotele i krzesła hotelowe

Bez względu na przeznaczenie, każde wnętrze powinno być wyposażone w meble nie tylko funkcjonalne, ale również wygodne i eleganckie. Dotyczy to przede wszystkim mebli wypoczynkowych, takich jak: kanapy, sofy, fotele i krzesła, ale również innego rodzaju sprzętów.

Tanie meble hotelowe – krzesła hotelowe

Przy stole, biurku czy w naprędce zorganizowanej widowni krzesła są niezaprzeczalnym synonim wygody i funkcjonalności. Są wykonane z metalu, drewna, tworzywa sztucznego lub z kombinacji tych wszystkich materiałów. Siedziska i oparcia najczęściej są wyłożone miękką pianką tapicerską i tapicerowane mocną tkaniną tapicerską wzorzystą, wielobarwną lub jednokolorową. Dobór krzeseł do hotelu może być nie lada wyzwaniem – liczy się tu nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka, styl oraz dopasowanie kolorystyczne do istniejącego wnętrza. Krzesła hotelowe muszą spełniać wiele parametrów technicznych i estetycznych, by były odpowiednie zarówno dla gości, jak i personelu. Najważniejsza jest jakoś i rodzaj tapicerki – materiał wierzchni powinien być trwały, elegancki i odporny na wiele czynników, w tym różnego rodzaju zaplamienia. Z tego powodu, ciemna, gruba tkanina o gęstym splocie może być tym, co zdecyduje o funkcjonalności i ogólnej przydatności. Krzesła hotelowe świetnie sprawdzą się w restauracji hotelowej, pokojach gościnnych, salach konferencyjnych, w salach gier towarzyskich oraz wszędzie tam, gdzie można na chwilę zatrzymać się i wypocząć przed dalszym spacerem.

Tanie meble hotelowe – fotele

Krzesło, pomimo swoich niewątpliwych zalet, nie jest idealnym produktem do siedzenia – często twarde oparcie i brak podłokietników, nie pozwala na pełnię wypoczynku i relaksu.

Fotele hotelowe stanowią jeden z elementów wyposażenia pokoi dla gości, kącików wypoczynkowych oraz miejsc siedzących przy recepcjach hotelowych. Są one zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by gość mógł wygodnie usiąść i wypocząć, przeczytać prasę lub porozmawiać ze znajomymi. Fotele hotelowe mogą być tanie, powinny być funkcjonalne i wykonane w dowolnym stylu – wybór najwłaściwszego należy do dekoratora wnętrza lub właściciela hotelu. Produkowane są z materiałów odpornych na wiele czynników, wyściełane miękką pianką i obite tkaniną tapicerską, naturalną skórą lub skórą ekologiczną. Fotele hotelowe występują w dowolnych kolorach, najczęściej są jednobarwne lub z gustownym wzorem.