Skip to content Skip to footer

Poduszki ręcznie robione na drutach – hit w aranżacji wnętrz!

Jednym z ostatnich hitów w aranżacji wnętrz są poduszki ręcznie robione na drutach. Doskonale pasują nie tylko do klasycznych, ale również tych nowoczesnych aranżacji. Jak wybrać najlepszy model i gdzie zrobić zakupy?

Poduszki robione na drutach – idealne do każdej aranżacji

Najczęściej dodatki robione na drutach kojarzą nam się z klasycznymi, tradycyjnymi aranżacjami jak sprzed lat. Warto jednak wskazać, że wiele z nich stanowi także atrakcyjny dodatek do nowoczesnych aranżacji.

Świetnym przykładem są w tym przypadku poduszki ręcznie robione na drutach, które zyskały swoją popularność przede wszystkim za sprawą modnego teraz stylu skandynawskiego w aranżacji wnętrz. Oprócz niego świetnie prezentują się również w innych aranżacjach, między innymi loft – industrialnych, minimalistycznych, kolonialnych, rustykalnych czy nowoczesnych.

Zatem ręcznie robiona poduszka może być kapitalnym dodatkiem do wielu wnętrz – niezależnie od ich stylu!

Jak dobierać poduszki ręcznie robione na drutach do aranżacji?

Jeśli chodzi o poduszki ręcznie robione na drutach, asortyment jest bardzo duży, dlatego możemy dopasować je do różnych przestrzeni.

Do wnętrz nowoczesnych najlepiej będą pasowały poduszki robione grubszą włóczką, o prostym ściegu. Z kolei do tych klasycznych możemy dobrać poduszki wykańczane różnymi detalami, na przykład ozdobnymi warkoczami.

Warto zwrócić również uwagę na kolorystykę – dodatki takie jak poduszki powinny wpisywać się w ogólną aranżację wnętrza oraz powinny pasować do kolorystyki kompletu wypoczynkowego. Możemy dobrać je także do innych tekstyliów w pokoju, na przykład do zasłon, dywanu lub bieżnika na stole.

Gdzie można zakupić poduszki ręcznie robione?

Obecnie poduszki ręcznie robione można zakupić bardzo łatwo przez internet. Do dyspozycji mamy oferty pochodzące także od uzdolnionych twórców, którzy przygotowują je ręcznie ze starannie dobranych materiałów. Takie poduszki są jedyne w swoim rodzaju i na pewno będą ciekawym dodatkiem do każdej aranżacji!

Wielu twórców może przygotować także poduszki na drutach na indywidualne zamówienie klienta – wystarczy wtedy wybrać określony wymiar oraz kolor poduszki, aby otrzymać taką, która będzie pasowała do wnętrza idealnie.

Poduszki robione znaleźć można w Artistroom.pl