Skip to content Skip to footer

Nowoczesne akcesoria remontowe i budowlane

Nowoczesne hurtownie budowlane to dystrybutorzy najlepszych dostępnych na rynku akcesoriów budowlanych. Produkty tego typu przeznaczone są do ułatwienia przeprowadzania prac wykończeniowych czy remontowych.

Podkłady i ochrona stali

Stal jest integralną częścią wielu konstrukcji betonowych. W trakcie procesu napraw betonowych, stal musi być przygotowana w całości, aby zapewnić, że prace naprawcze są przystosowane do najwyższych standardów. Produkty ochrony stali zapewniają ochronę przed złamaniem stali i mogą naprawiać wszelkie uszkodzenia, takie jak rdzewienie. Użycie odpowiednich akcesoriów budowlanych przygotuje każdą powierzchnię do naprawy w celu zapewnienia profesjonalnego i trwałego wykończenia. Startery i materiały zabezpieczające stal oferuje każda dobra hurtownia budowlana, posiadająca w swojej ofercie produkty największych firm w branży.

Żywiczne i cementowe zaprawy naprawcze

Cementowe zaprawy naprawcze są przeznaczone do naprawiania pęknięć w betonie podczas wykonywania napraw betonowych. Akcesoria budowlane tego typu są gotowe do pakowania i łatwe w użyciu, ponieważ można wybrać odpowiednią ich klasę w zależności od rodzaju aplikacji. Dobra hurtownia budowlana posiada w swojej ofercie najbardziej znane marki, które specjalizują się w cementowych zaprawach naprawczych. Natomiast zaprawy do napraw żywic są idealne do użycia, gdy wymagane jest szybkie wykończenie. Akcesoria remontowe tego typu są przeznaczone do wzmacniania i regeneracji jastrychu cementowo-piaskowego o małej wytrzymałości i mogą być również użyte do wykładania i uszczelniania struktur i powierzchni, które stykają się z żywnością i wodą pitną. Można również wybrać żywice do naprawy zapraw, które są używane do ochrony konstrukcji betonowych i stalowych w agresywnych warunkach.

Akcesoria remontowe do nawierzchni

Wybuchy i uszkodzenia nawierzchni nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą być niebezpieczne. Szerokie spektrum szybkich napraw nawierzchni w magazynach w hurtowniach budowlanych obejmuje akcesoria budowlane odpowiednie do naprawy dużych powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych betonowych chodników i podłóg oraz zaprawionych zapraw polimerowych modyfikowanych, idealnych do przeprowadzania napraw awaryjnych, gdzie wymagane jest szybkie schłodzenie materiału. W asortymencie tego typu znajdują się także akcesoria remontowe do drobnych napraw betonowych, a także bezrozpuszczalnikowe szczeliny epoksydowe do wtryskiwania poprzez nalewanie i wtryskiwanie do pęknięć w betonie lub do stabilizowania podniesionych jastrychów.