Skip to content Skip to footer

Niezwykle trwałe wycieraczki kokosowe

Wycieraczki zewnętrzne dbają o czystość w naszym domu lub mieszkaniu. Oprócz zatrzymywanie różnego typu zanieczyszczeń, jakie przenoszone są z zewnątrz, mają za zadanie też pełnić funkcję ochronną. Ich wybór może dziś dostosować do aranżacji danego wnętrza, a wszystko to dlatego, że na rynku znajdziemy wielu producentów tego typu akcesoriów.

Ogromny wybór wycieraczek zewnętrznych

Oprócz tego, że wycieraczka zewnętrzna może występować w różnych kolorach i kształtach, to może też mieć różną wielkość. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie danej wycieraczki do powierzchni, na jakie zależy nam, aby utrzymywać czystość. Wśród wielu typów wycieraczek znajdziemy wycieraczki prostokątne, podłużne, a nawet okrągłe. Jeżeli chodzi o materiał z jakiego są wykonane, to tu możemy wybierać wśród wycieraczek na przykład gumowych lub takich, których wykonane są z włókna kokosowego. Każda z nich cechuje się innymi właściwościami, a także też inaczej wygląda w danym wnętrzu.

Doskonałej jakości wycieraczki zewnętrzne kokosowe

Wycieraczka zewnętrzna wykonana z kokosa cechuje się bardzo grubym splotem, a także niezwykle szorstkimi włóknami, które to znacząco ułatwiają zbieranie wszelkiego rodzaju drobnych zanieczyszczeń. Co więcej wycieraczka zewnętrzna kokosowa ma też zdolność do wchłaniania wody. Tego typu akcesorium na pewno ułatwi utrzymanie porządku i czystości w holu, korytarzu czy przedpokoju. Warto zainwestować w wycieraczkę kokosową, ponieważ jest ona niezwykle trwała, zaś samo włókno kokosowe powoduje, że jest też solidnie wykonana. Włókno kokosowe, która charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami, układa się na specjalnej stabilizującej gumie, co też zapobiega ślizganiu się wycieraczki na różnego typu podłożach. To też sprawia, że tego typu wycieraczka sprawdzi się zarówno na betonie, jak i na śliskich płytkach.

Estetycznie wykonane wycieraczki zewnętrzne kokosowe

Wycieraczka kokosowa może być wykonana w różnym typie, a to możliwe jest dzięki temu, że włókno kokosowe jest łatwe w obróbce, dzięki czemu też możliwe jest układanie go w różnego typu wzory. Co więcej można znaleźć też wycieraczki kokosowe barwione, a to z kolei powoduje, że wycieraczkę kolorystycznie można dopasować do danej pory roku. Takie rozwiązanie lubią wszyscy ci, którym zależy na zmianie swojego wnętrza a także lubią ciekawe, nowoczesne rozwiązanie.