Skip to content Skip to footer

Koce na zimne noce!

Jesień – czas deszczowy, zimny, ponury. Jedyne czego wówczas się pragnie, to leżeć pod kocem i pić ciepłą herbatę z cytryną. Jednak jaki koc wybrać, by ogrzewał a przy tym ładnie wyglądał?

Koce dwustronne

Najlepsze są koce dwustronne. Dlaczego? Dlatego, że w zależności od nastroju można się okryć konkretnym kolorem czy wzorem. Może nie jest to jakaś ważna funkcja, jednak czy nie milej jest się otulić w barwy, które się podobają, i które się lubi? Oczywiście, że milej! Warto cieszyć się z małych rzeczy i doceniać to, co się ma. A taki koc ma wiele dobrego w sobie. Jest ciepły, wykonany najczęściej z naturalnych materiałów, jak wełna czy bawełna. Jest miły w dotyku i ma piękne kolory czy wzory.

Moda na koce

Moda na designerskie koce nie pojawiła się znikąd. W końcu koc towarzyszy każdemu człowiekowi od najmłodszych lat. Często jest niezastąpiony przy zasypianiu małych dzieci, które przyzwyczają się do nich na tyle, że nie mogą bez nich zasnąć. Co więcej, w dorosłym życiu też chyba każdy lubi siedzieć pod kocem z kubkiem gorącego kakao i czytać książkę czy oglądać ciekawy film. Dziś jednak koc to nie tylko coś do przykrycia i ogrzania siebie w chłodniejsze wieczory. Dziś koc to sposób na ładne i designerskie wnętrze. Dlaczego tak jest i co zrobić, by faktycznie koc dodał uroku w mieszkaniu?

Koc na każdą kieszeń

Koce często służą jako narzuta czy element wystroju danego pomieszczenia: salonu czy sypialni. Niedbale rzucony, w kolorze odpowiadającym kolorom w pokoju czy ogólnemu stylowi mieszkania sprawia, że pokój nabiera przytulności i charakteru. Koce plecione, pikowane z delikatnych materiałów idealnie nadadzą się do stylu glamour. Ciemne, ciężkie koce będą natomiast odpowiednie do stylu loftowego, industrialnego, gdzie króluje prostota i surowość materiałów. Pastelowe kocyki z miękkiej bawełny czy nawet poliestru, fajnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych.

Ceny koców są różne. Małe i o prostej formie będą tańsze od tych w rozmiarze na przykład 220x250mm. Ceny uzależnione są także od materiału, stylu, wyglądu. Ogólnie koc można zakupić w cenach od 30,00 złotych do nawet kilkuset złotych. Pytanie, jaką funkcję ma pełnić i jakie sam zamawiający ma preferencje i możliwości.

Koce dwustronne dostępne są w ofercie vegehome.pl.